ورود / ثبت نام

بررسی انواع ربات هج در فارکس + خرید بهترین ربات استراتژی هج

ربات هج (Hedge Robot) به ربات‌هایی گفته می‌شود که از طریق سیستم هج یا همان پوشش ریسک اقدام به ترید در بازار فارکس می‌کند، واقعیت این است که چنین ربات‌هایی، کارایی خاصی ندارند. سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در زمینه معاملات الگوریتمی سرمایه‌گذاری کنند، نباید روی ربات‌های مارتینگل و ربات هج در فارکس سرمایه‌گذاری نمایند.
بررسی انواع ربات هج در فارکس

ربات هج در فارکس

ربات هج (Hedge Robot) به ربات‌هایی گفته می‌شود که از طریق سیستم هج یا همان پوشش ریسک اقدام به ترید در بازار فارکس می‌کند، واقعیت این است که چنین ربات‌هایی، کارایی خاصی ندارند. سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در زمینه معاملات الگوریتمی سرمایه‌گذاری کنند، نباید روی ربات‌های مارتینگل و ربات هج در فارکس سرمایه‌گذاری نمایند.

هج در فارکس چیست؟

به صورت کلی، هج به معنای پوشش ریسک و روشی برای کم کردن ضرر معاملات است.

بررسی هج در فارکس
بسیاری از تریدرها به دنبال استفاده از استراتژی هج برای ترید هستند ولی قبل از استفاده از این استراتژی, مزایا و معایب این استراتژی را مطالعه کنید.

زمانی که شما یک ترید باز کرده‌اید اما احساس می‌کنید که به صورت کوتاه مدت بازار قرار است خلاف جهت معامله شما حرکت کند، با سیستم هج برای پوشش ریسک آن می‌توانید یک معامله جدید خلاف جهت معامله قبلی خود روی همان ارز باز کنید. به این سیستم هج کردن گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید استراتژی ربات هج در فارکس چیست. در ادامه کمی بیشتر به ربات‌هایی که هج می‌کنند خواهیم پرداخت.

امتیاز:۵

ربات‌های معامله‌گری که طی فرایند آری خود هج می‌کنند، معمولاً اکسپرت‌های غیرقابل اعتماد و ضعیفی هستند که بهتر است به‌هیچ‌وجه روی آن‌ها سرمایه‌گذاری نکنید.

ربات هجینگ در فارکس

اگر درباره ربات های فارکس اطلاعات کافیندارید، پیشنهاد میکنیم مقاله “ربات فارکس چیست” را مطالعه کنید سپس به مطالعه این مقاله بپردازید. به طور کلی، هج کردن یک استراتژی و روش مطمئن و قابل اعتماد در فارکس نیست، شاید بد نباشد که گاهی اوقات از هج کردن برای جلوگیری از ضرر یک سری معاملات استفاده شود، اما هج استراتژی نیست که بتوانید دائماً آن را بکار بگیریم. حقیقت این است، ربات‌هایی که برای جبران ضرر معاملاتشان هج می‌کنند یا از مارتینگل استفاده می‌کنند، ربات‌هایی هستند که قطعاً سطح پایین بوده و نباید به آنها اطمینان کرد.

بهترین جایگزین برای ربات‌ هج در فارکس

آیا ربات هج در فارکس وجود دارد؟ قطعاً جواب منفی است! هرگاه به عنوان خریدار یک ربات معامله‌گر فارکس، شنیدید که رباتی از سیستم هج یا مارتینگل استفاده می‌کند، به هیچ‌وجه آن ربات را خریداری نکنید. ما به عنوان جایگزین فهرست چند ربات مطمئن‌تر را به شما عرضه خواهیم کرد که با سیستم قدرتمند معاملاتی که دارند، نیازی به هج کردن نخواهند داشت. اگر شما علاقه‌مند به خرید ربات‌های معاملاتی هستید می‌توانید به فهرست زیر مراجعه کنید:

این سه رباتی که در بالا نام بردیم، جز بهترین ربات‌های ساخته شده در ایران هستند. لیستی از بهترین ربات های فارکس که جایگزین مناسبی برای استراتژی ربات هج در فارکس هستند، دارای نتایج آنلاین MyFxbook می‌باشند. شما به آسانی و با تضمین عملکرد مثبت، می‌توانید چنین ربات‌هایی را برای معاملات الگوریتمی خود خریداری کنید.

آنچه در مقاله ربات هج در فارکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ربات هج در فارکس خواندیم، به صورت کلی هج کردن روشی برای پوشش ریسک است که البته کاربرد گسترده‌ای در این کار ندارد. معمولاً ربات‌هایی که با ضعف طراحی و ساختار استراتژی همراه هستند، از روش‌هایی مانند هج کردن یا مارتینگل استفاده می‌کنند. همان‌طور که توصیه کردیم بهتر است از خرید و استفاده از چنین ربات‌هایی خود داری کنید. بجای خرید ربات فارکس بر پایه عملکرد هجینگ، می‌توانید از ربات‌های معامله‌گر مشهوری مانند ARES، Hermes یا Gold Midas استفاده کنید که امتحان خود را پس داده‌اند و شرکت‌های معتبر ساخت ربات از آنها پشتیبانی می‌کنند.

هج چیست؟

ربات هج در فارکس نوعی پوشش ریسک است که برای کم کردن ریسک یک معامله، یک‌ترید جدید درهمان ارز و خلاف جهت همان معامله باز می‌شود.

کاربرد استراتژی هج در ربات های معامله گر چگونه است؟

به طور کلی هج کردن روش مناسبی برای کم کردن ریسک نیست و شاید گاهی در موارد خاص کاربرد داشته باشد. توصیه می‌شود از ربات‌هایی که هج می‌کنند استفاده نکنید.

بهترین جایگزین برای ربات‌ هج در فارکس چیست؟

در حال حاضر هیچکدام از ربات های معتبر بازار فارکس از استراتژی هج استفاده نمی کنند، اما شما می توانید از ربات هایی مانند هرمس و یا آرس استفاده کنید.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.