ورود / ثبت نام

شرایط خدمات

این وب سایت توسط تیم الگوهاپر (Algohuper)  اداره می شود. در تمام قسمت های سایت، عبارات “ما”، به تیم الگوهاپر اشاره دارد. الگوهاپر خدمات این وب سایت که شامل کلیه اطلاعات، ابزارها، خدمات و محصولات موجود می شود را به شما کاربران گرامی، مشروط به پذیرش کلیه شرایط استفاده، سیاست ها و تذکرات مندرج در اینجا ارائه می دهد.

با بازدید از سایت ما و/یا خرید از ما، شما با “سرویس” ما مشارکت می کنید و موافقت می کنید که به شرایط و ضوابط زیر (“شرایط خدمات”، “قوانین سایت”)، از جمله شرایط، ضوابط و خط مشی ها متعهد می شوید. این شرایط خدمات برای همه کاربران سایت، از جمله کاربرانی که از طریق فضای وب، فروشندگان، مشتریان، نمایندگان و یا مشارکت کنندگان محتوا هستند، بدون محدودیت اعمال می شود.

لطفاً قبل از دسترسی یا استفاده از وب سایت ما، این شرایط خدمات را با دقت بخوانید. با دسترسی یا استفاده از هر بخشی از سایت، موافقت می کنید که به این شرایط خدمات متعهد می شوید. اگر با تمام شرایط و ضوابط این توافق نامه موافق نیستید، نمی توانید از خدمات وبسایت استفاده کنید یا دیگر خدمات ما استفاده کنید.

هر گونه ویژگی، ابزار جدید و محصولی که به فروشگاه فعلی اضافه می شود نیز مشمول شرایط خدمات خواهد بود. در هر زمانی که بخواهید می توانید جدیدترین نسخه شرایط خدمات را در این صفحه مرور کنید. ما حق به روز رسانی، تغییر یا جایگزینی بخشی از این شرایط خدمات را با ارسال به روز رسانی ها و/یا تغییرات در وب سایت خود محفوظ می داریم. این مسئولیت شماست که به صورت دوره ای این صفحه را برای تغییرات بررسی کنید. ادامه استفاده یا دسترسی شما به وب سایت پس از ارسال هرگونه تغییر به منزله پذیرش آن تغییرات است.

فروشگاه ما در وردپرس میزبانی می شود. آنها پلتفرم تجارت الکترونیک آنلاین را در اختیار ما قرار می دهند که به ما امکان می دهد محصولات و خدمات خود را به شما ارائه کرده وبفروشیم.

بدون امتیاز
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.