ورود / ثبت نام

سفارش ساخت ربات

ساخت ربات معامله‌گر برخلاف چیزی که این روزها همه تصور می‌کنند کاری بسیار سخت و تخصصی است. هیچ کس به صرف فراگیری زبان‌های برنامه‌نویسی چون MQL توان ساخت یک ربات کارآمد و سودده را ندارد. زیرا فرایند ساخت ربات فقط به مسئله برنامه‌نویسی خطم نمی‌شود بلکه باید متخصصان حرفه‌ای بازار، معامله‌گران باتجربه، مدیران مالی و ... نیز در روند ایجاد یک ربات معامله‌گر حرفه‌ای دخیل باشند.

سفارش ساخت ربات​ معامله گر فارکس

چطور یک ربات برنامه‌نویسی می‌شود؟

متأسفانه امروزه بسیاری در فضای مجازی و فضای وب ادعا ساخت ربات معامله‌گر دارند یا اقدام به انتشار ویدیو آموزشی سطحی از ساخت ربات معامله‌گر کرده‌اند یا برخی در ساخت ربات از نرم‌افزارهای آماده‌ای همچون استراتژی کوانت استفاده می‌کنند که احتمالاً به خروجی مناسبی نمی‌رسند. در این زمینه باید بگوییم اولین گام قبل از کدنویسی، درک صحیح از بازار، استراتژی‌های ورود، مدیریت و خروج از معامله و کلیت برنامه‌نویسی است. بعد از ساخت ربات مرحله اصلی یعنی تست و آزمون و خطاهای اولیه است که بایستی مشکلات ربات در این مرحله ابتدای رفع گردد. پس از خروجی اولیه باید پس از عبور از بک تست، ربات را یک حساب دمو یا ریل که متناسب با ربات است تست نموده و کدها و input بهینه ربات مطابق با استراتژیان مشخص گردد. همه این روند کاری به خوبی نشان می‌دهد که شما باید فرایند ساخت ربات معامله‌گرتان را به شرکت‌های تخصصی این کار بسپارید تا در نهایت نتیجه دلخواه را بتوانید کسب کنید.

سفارش ساخت ربات در الگوهاپر

الگوهاپر یک شرکت بین المللی است که دارای تیم تخصصی و کاملی از برنامه نویسان، تریدهای حرفه‌ای، مدیران مالی و ... است که مجموعه آنها کمک خواهند کرد تا ربات درخواستی شما به بهترین شکل ممکن ایجاد شود. ما در‌ الگوهاپر مراحل ساخت و تحویل ربات‌ها را برایتان آسان خواهیم کرد تا دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه‌های بالا نباشد تا و ‌بتو‌انید در کم‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه پرداختی با کیفیت‌ترین ربات ممکن را تحویل بگیرد. ما با علم و تخصص و تجربه خود در ساخت ربات معامله‌گر و بازارهای مالی به شما کمک می‌کنیم استراتژی خود را در این فضای حرفه‌ای به اتوماتیک ترید تبدیل کنید

برای سفارش ربات فرم رو پر کن

سفارش ربات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

سفارش ساخت اکسپرت تریدر اتوماتیک

تصاویر محصول

نتایج ماهانه

لورم ایپسوم متن ساختگی پیش فرض
لورم ایپسوم متن ساختگی پیش فرض
لورم ایپسوم متن ساختگی پیش فرض
لورم ایپسوم متن ساختگی پیش فرض
لورم ایپسوم متن ساختگی پیش فرض

سولات متداول

۱. ربات ها یا اندیکاتورهای معاملاتی فارکس چگونه کار می کنند؟

ربات های معامله گر بر اساس استراتژی های بروز و سودده موقعیت ها را شناسایی می کنند و در پوزیشن های buy یا sell وارد می شوند.به کمک هوش مصنوعی و دستورات داده شده معاملات را مدیریت و‌در نهایت در سود میبندند.

۲. چگونه می توانم محصول خود را پس از خرید دریافت کنم؟

لینک دانلود فوراً در پنل کاربری شما ظاهر می شود، همچنین یک لینک مستقیماً به ایمیل شما ارسال می شود.

۳. چگونه ربات معاملاتی فارکس خود را نصب کنم؟

فرآیند نصب بسیار آسان است. یک ویدیوی گام به گام و یک دفترچه راهنما با هر محصول همراه است. اما اگر مشکلی داشتید به ما پیام دهید.

۴. آیا امکان استفاده از این ربات یا نشانگر معاملاتی فارکس در Android/IOS وجود دارد؟

ربات های معامله گر را باید روی یک vps در کامپیوتر نصب نمایید. ربات ها در پلتفرم متاتریدر ۴ راه اندازی می شوند. با موبایل می توانید عملکرد آنها را مشاهده کنید

۵. آیا امکان داشتن چندین اکانت وجود دارد؟

هر خرید تنها یک حساب زنده (real) و یک حساب آزمایشی (demo)به شما می دهد.

سوالات متداول
بدون امتیاز
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.