ورود / ثبت نام

باز کردن حساب دمو در فیبودا + افتتاح حساب در Fiboda

ما در الگوهاپر قصد داریم باز کردن حساب دمو در پلتفرم معاملاتی فیبودا را توضیح دهیم. و نحوه اینکه چگونه یک حساب دمو یا آزمایشی در فیبودا را باز کنید. ابتدا از وارد کابین شخصی اوپوفارکس خود شوید. سپس بر روی گزینه سوشیال ترید کلیک نمایید( طبق عکس زیر) تا وارد سایت فیبودا شوید.

ساخت اکانت در در فیبودا

ما در الگوهاپر قصد داریم باز کردن حساب دمو در پلتفرم معاملاتی فیبودا را توضیح دهیم. و نحوه اینکه چگونه یک حساب دمو یا آزمایشی در فیبودا را باز کنید. ابتدا از وارد کابین شخصی اوپوفارکس خود شوید. سپس بر روی گزینه سوشیال ترید کلیک نمایید( طبق عکس زیر) تا وارد سایت فیبودا شوید.

آموزش افتتاح حساب در فیبودا

پس از اینکه وارد سایت کپی ترید فیبودا شدید، از قسمت بالا سمت راست روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در فیبودا

با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و رمز عبور فرم را تکمیل کنید. در سمت پایین تر فرم با انتخاب تیک ایجاد گزینه حساب دمو نوع حساب را مشخص کنید. در نهایت روی گزینه ایجاد حساب کلیک کنید.

اطلاعات لازم برای آموزش ثبت نام در Fiboda

در قسمت بعد بایستی تنظیمات حساب آزمایشی تان را مشخص کنید. می‌توانید ارز پایه موجودی و اهرم را تنظیم کنیم. ما به شما توصیه می کنیم که مبلغی معادل سرمایه گذاری آینده خود انتخاب کنید. به این ترتیب حساب آزمایشی شما می تواند بهترین نتیجه را نشان دهد. مطابق عکس زیر در قسمت مربوطه می‌توانید مقدار دلخواه مبلغ خود را وارد کنید. در آخر روی ایجاد حساب آزمایشی کلیک کنید.

صفر تا صد ساخت حساب آزمایشی در فیبودا

آخرین مرحله، تایید آدرس ایمیل برای تکمیل ثبت نام است. ایمیلی از سایت فیبودا برای شما ایمیل میشود.وارد ایمیل خود شوید سپس بر روی گزینه ثبت نام خود را تکمیل نمایید کلیک نمایید.(طبق تصویر زیر)

اولین مرحله از ثبت نام وافتتاح حساب در پلتفرم Fiboda

بعد از تایید آدرس ایمیل پنجره معامله‌گران کامبو روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود. برای انتخاب معامله گر میتوانید بر روی گزینه معامله گران را دنبال کنید کلیک نمایید. وارد صفحه جدیدی میشوید که میتوانید حساب های انواع معامله گران مشاهده کنید.

دومین مرحله از ثبت نام و افتتاح حساب در پلتفرم Fiboda

با پشتیبانی سایت هشتصد ارتباط برقرار کنید تا شما را  برای انتخاب معامله گر مناسب نسبت به سرمایه خودتان راهنماییتان کند.

سومین مرحله از ثبت نام و افتتاح حساب در پلتفرم Fiboda

نحوه افتتاح یک حساب واقعی در پلتفرم کپی ترید فیبودا:

برای ایجاد حساب واقعی میتوانید به دو صورت وارد شوید. بصورت مستقیم از صفحه شخصی خود در بروکر اوپوفارکس وارد قسمت سوشیال ترید شوید و ایجاد حساب واقعی انتخاب کنید. با وارد کردن نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد خود فرم ثبت نام را تکمیل کنید. کشور خود را افغانستان انتخاب نمایید. حالا باید در این قسمت فرم، گزینه حساب واقعی را انتخاب کنید و با کلیک بر گزینه ایجاد حساب کاربری به مرحله بعد بروید. ( طبق تصویر زیر)

ورود به حساب کاربری در فیبودا

برای تایید ایمیل ، پیامی از سایت فیبودا به شما ارسال میشود.

ساخت اکانت کاربری در پلتفرم معاملاتی فیبودا

صندوق پستی ایمیل خود را بررسی کنید و در ایمیل دریافت شده روی گزینه تایید ایمیل(confirm) کلیک کنید.

گزینه افتتاح حساب در ساخت حساب کاربری پلتفرم معاملاتی fiboda

در صفحه باز شده از شما می پرسد آیا در حال حاضر یک حساب در بروکر یا سایر کارگزاری ها دارید یا خیر. اگر روی گزینه بله کلیک کنید.

آخرین مرحله ساخت حساب کاربری در پلتفرم معاملاتی Fiboda برای کپی تریدینگبرای اینکه به صفحه کارگزار یا بروکر خودتان هدایت شوید و بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید بر روی گزینه وارد به بروکر شوید کلیک نمایید. بعد از اینکه وارد کابین شخصی خود در بروکر شدید ، برای ایجاد حساب واقعی بر روی گزینه ایجاد حساب زنده کلیک نمایید.

سوشیال تریدینگ در پلتفرم فیبودا

در این صفحه نوع حساب live را برای گزینه MT4social-trade انتخاب کنید. نوع اهرم خود را انتخاب کنید و در آخر بر روی گزینه باز کردن حساب کلیک نمایید. شما در حال حاضر حساب واقعی در سایت فیبودا باز کرده اید. در صورتیکه حساب دمو در سایت فیبودا باز کرده اید وارد کابین خود در سایت فیبودا شوید و گزینه ایجاد حساب واقعی را کلیک نمایید.

نحوه انتقال پول خود از کیف پول به حساب فیبودا:

وارد کابین شخصی خود در بروکر اوپوفارکس شوید، ابتدا بر روی کیف پول خود کلیک نمایید و سپس گزینه انتقال را انتخاب نمایید.

آموزش انتقال پول از کیف پول به فیبودا

اگر علاقه دارید که در حوزه‌ی کپی تردینگ در پلتفرم معاملاتی فیبودا آموزش ببینید، مقاله‌ی “کپی تریدینگ در فیبودا” را مطالعه کنید.

بدون امتیاز
دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.