ورود / ثبت نام

مجیک نامبر برای اکسپرت چیست؟ + معرفی و آموزش مجیک نامبر ربات

مجیک نامبر یک عدد چند رقمی اختصاصی برای اکسپرت و ربات‌های معاملاتی است که از طریق آن می‌توان تمامی عملیات‌هایی که ربات انجام می‌دهد را شناسایی و پیگیری کرد. مجیک نامبر به این دلیل تعریف شده است که اگر هم‌زمان خودتان هم ترید می‌کنید و یا با چند ربات معامله می‌کنید، بتوانید در بخش History تریدها، تشخیص دهید کدام معامله برای کدام ربات بوده است. در این مقاله شما را بیشتر با مجیک نامبر آشنا می‌کنیم.
بررسی مجیک نامبر برای اکسپرت

مجیک نامبر چیست؟

به عددی مشخص و چند رقمی که مانند یک کد منحصربه‌فرد فقط به یک ربات تعلق دارد، مجیک نامبر برای اکسپرت گفته می‌شود. مجیک نامبر برای اکسپرت کمک می‌کند تا متوجه شوید کدام ترید را خودتان انجام داده‌اید و کدام ترید توسط ربات شما انجام شده است. اگر برای مثال دو ربات معامله‌گر داشته باشید، باید هر کدام مجیک نامبر خاص خودشان را داشته باشند. سپس در پایان هر روز از طریق مجیک نامبر می‌توانید معاملات هرکدام از ربات‌ها را از یکدیگر به راحتی تفکیک کنید. پس حالا که با تعریف مجیک نامبر برای اکسپرت آشنا شدید حتماً هنگام ساخت ربات باید برای آن مجیک نامبر تعیین کنید، برای مثال به این شکل:

  • ربات اول: مجیک نامبر ۲۳۲۳۴۵؛
  • ربات دوم: مجیک نامبر ۵۶۴۵۴۳؛
  • ربات سوم: مجیک نامبر ۴۶۴۴۴۴.

مجیک نامبر ربات فارکس

قبل از اینکه مجیک نامبر برای اکسپرت را به طور کامل بررسی کنیم، اگر علاقه‌مند هستید که اطلاعات بیشتری درباره‌ی اکسپرت های فارکس کسب کنید، می‌توانید مقاله‌ی “ربات فارکس چیست؟” را مطالعه کنید. اگر می‌خواهید مجیک نامبر برای اکسپرت خود را ببینید، وارد تنظیمات ربات شوید، در بخش Input می‌توانید به دنبال گزینه MagicNumber باشید. عددی که جلوی آن نوشته شده است همان مجیک نامبر ربات معاملاتی شماست.

مجیک نامبر ربات اکسپرت فارکس
در بخش Input می‌توانید به دنبال گزینه MagicNumber باشید.
امتیاز:۵

اگر شما بیشتر از یک ربات معامله‌گر فعال در بازار داشته باشید یا اینکه خودتان نیز به صورت جداگانه هم‌زمان با ربات، ترید می‌کنید، باید ربات شما مجیک نامبر داشته باشد تا بعدا بتوانید تشخیص دهید هر ترید باز شده برای کدام ربات است.

آموزش استفاده از مجیک نامبر

در مرحله بعدی، اگر می‌خواهید تریدهای خود را بر اساس مجیک نامبر ببینید، باید روی بخش تریدهای خودتان کلیک کنید. همان‌طور که در تصویر می‌بینید از بخش Columns تیک Magic Number را فعال کنید تا در جزییات معاملات، مجیک نامبر را نیز نمایش دهد و بتوانید تشخیص دهید که هر معامله مربوط به کدام ربات معاملاتی است. اگر علاقه‌مند به خرید ربات فارکس هستید و یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره‌ی استفاده از مجیک نامبر برای اکسپرت کسب کنید، میتوانید با مشاوران حرفه ای الگوهاپر تماس بگیرید.

آموزش استفاده از مجیک نامبر برای اکسپرت
از بخش Columns تیک Magic Number را فعال کنید تا در جزییات معاملات، مجیک نامبر را نیز نمایش دهد.

آنچه درباره مجیک نامبر خواندیم:

در این مقاله متوجه شدید که مجیک نامبر، نوعی عدد منحصربه‌فرد است که از طریق آن می‌توانید معاملات آن ربات را به راحتی در میان انبوهی از معاملات ربات‌های مختلف یا معاملات دستی که خودتان انجام می‌دهید، پیدا کنید. مجیک نامبر از آنجا مهم است که مشخص می‌کند کدام ترید را چه ربات معامله‌گری انجام داده است.

مجیک نامبر برای اکسپرت چیست؟

مجیک نامبر عدد اختصاصی یک ربات معامله‌گر است که شبیه به هیچ عدد یکتای ربات دیگری نیست و راه تشخیص معاملات آن ربات می‌باشد.

مجیک نامبر ربات معامله گر چه اهمیتی دارد؟

زمانی که در حال نگاه کردن به معاملات باز هستید، یا می‌خواهید معاملات قدیمی را بررسی کنید، وجود مجیک نامبر کمک می‌کند تا متوجه شوید هر معامله مربوط به کدام ربات با کدام مجیک نامبر اختصاصی است.

چطور مجیک نامبر ربات فارکس را مشاهده کنیم؟

برای دیدن مجیک نامبر کافی است وارد تنظیمات ربات شده در سربرگ Input بروید، سپس به دنبال گزینه مجیک نامبر باشید.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.