ورود / ثبت نام

ربات تضمینی فارکس چیست؟ +بررسی لیستی از ربات های تضمینی فارکس

در فارکس استراتژی، راه‌حل یا ربات تضمینی وجود ندارد که به شما این اطمینان را بدهد که همیشه سود خواهید کرد. ماهیت بازار فارکس این نیست و بزرگ‌ترین تریدرها و بهترین اکسپرت‌های معاملاتی نیز ممکن است در روزهایی سودده نباشند. اما ربات تضمینی فارکس به این معناست که عملکرد مثبت، سالم و بدون مشکل این ربات تضمین شده و به طور کلی در عملکرد سالیانه مثبت بوده است. اتفاقاً ربات‌هایی که ادعای سودهای کلان می‌کنند و خبر از رشد حساب‌های 100% در ماه می‌دهند قابل اطمینان نیستند. در این مقاله قصد داریم چند ربات حرفه‌ای و مناسب برای استفاده معامله گران و سرمایه‌گذاران را به شما معرفی کنیم.
بررسی لیستی از ربات های تضمینی فارکس

انتخاب بهترین ربات تضمینی فارکس

اگر می‌خواهید یک ربات تضمینی فارکس داشته باشید که عملکرد آن مثبت باشد، باید دقت کنید که شرکت سازنده ربات از اعتبار کافی برخوردار باشد. معمولاً شرکت‌های خوب ربات خود را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می‌کنند، دائماً آپدیت‌های جدید ارائه کرده و خودشان تمامی تنظیمات برای کاربران را انجام می‌دهند. ربات تضمینی فارکس به این معناست که نتایج آن در MyFxBook به صورت آنلاین قرار دارد و همین مسئله تضمینی برای کیفیت عملکرد آن است.

انتخاب بهترین ربات تضمینی فارکس
معمولاً شرکت‌های معتبر، ربات معامله گر خود را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می‌کنند.

معرفی بهترین ربات‌های تضمینی فارکس

اگر به دنبال ربات تضمینی و باکیفیت در فارکس هستید، در ادامه این مطلب ۳ ربات تضمینی فارکس که از کیفیت بالایی برخوردارند را به شما معرفی خواهیم کرد؛ اما قبل از معرفی بهترین ربات های معامله گر فارکس پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی “ربات فارکس چیست؟” را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری درباره‎‌ی اکسپرت های تریدر فارکس کسب کنید.

ربات پراپ هانتر

ربات پراپ هانتر یک ربات تضمینی فارکس با عملکرد مثبت در دنیای بازار رمز ارزدیجیتال است که روی سه نماد معاملاتی EUR/USD ،GBP/USD و EUR/GBP تریدهای خود را انجام می‌دهد. این ربات با تمرکز بر سطوح مهم، سعی می‌کند تا بهترین نقطه ورود را پیدا کند. درصد موفقیت معاملات پراپ هانتر انقدر بالاست که کاربران از آن برای رد کردن چالش‌های شرکت‌های پراپ فرم استفاده می‌کنند. این ربات در تایم فریم ۱ ساعته ترید می‌کند و مدیریت مالی حرفه‌ای دارد. دراودان آن بین ۵ تا ۱۵% بسته به ریسک خودتان قابل تنظیم است و بازدهی آن ۵ تا ۵۰% ماهیانه متغیر است. جزییات بیشتر ربات پراپ هانتر را در جدول زیر ببینید:

مشخصات شرح
نام ربات پراپ هانتر prop hunter
استراتژی معاملاتی شناسایی سطوح مهم عرضه و تقاضا و تاییدیه در تایم فریم پایین‌تر
تایم فریم  ۱ ساعته
نمادها EURUSD. GBPUSD. EURGBP
دراودان drawdown برمبنای ریسک تعریف شده توسط سرمایه گذار زیان کل در ماه ۵ الی ۱۵% است
مخاطب هدف ربات؟ سرمایه‌گذاران که حساب از شرکت‌های پراپ گرفته‌اند و می‌خواهند اتوماتیک ترید داشته باشند
نوع مدیریت معامله در هر پوزیشن ۱ الی ۳ پوزیشن می‌تواند باز کند (قابل تنظیم است) و هر معامله به صورت جداگانه استاپ لاس مشخص دارد.
حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ دلار به بالا بدون محدودیت حداکثر سرمایه
مدیریت معامله در نواحی شناسایی شده در یکی از ارزها معامله خود را باز می‌کند، ریوارد این ربات در هر پوزیشن ۱ الی ۵ می‌باشد. زیرا ربات سعی می‌کند روندهای بازار را بگیرد.
مدیریت سرمایه قابل تنظیم به میزان دلخواه سرمایه گذار بر اساس هر معامله از ۰.۵ درصد ریسک روی حساب تا ۵% ریسک مجاز شرکت‌های پراپ
میانگین بازدهی ماهانه ۵ الی ۱۰۰% براساس ریسک تنظیم شده
گارد حساب تک پوزیشنی بر اساس ریسک مشخص شده
بروکر پیشنهادی بروکر ترید خبری داشته باشد و اسپرد در حساب دریافتی بالاتر از ۱۵ پیپ نباشد. عدد ایده آل زیر ۵ است.
نحوه نصب و تنظیمات تنظیمات دقیق ارائه و توسط کارشناسان الگوهاپر بر روی سیستم نصب می‌شود تا شما نیازی به آزمون و خطا نداشته باشید.
تاثیر اخبار بر روی ربات ربات معاملات خود را بعد از تایم خبری یا قبل از آن باز می‌کند و تاثیری در نوع پوزیشن ندارد و عمدتاً به سودآوری بیشتر ربات کمک می‌کند

ربات آرس

یکی دیگر از ربات‌های تضمینی فارکس، ربات آرس است. از ویژگی های اصلی این ربات تضمینی فارکس، کم ریسک بودنش می‌باشد. این ربات در تایم فریم ۱ ساعته تحلیل را انجام داده سپس در تایم فریم ۳۰ دقیقه وارد معامله می‌شود. ربات تضمینی آرس به صورت تخصصی روی EUR/USD معامله می‌کند و دراودان آن فقط ۱۰% است. ربات آرس دارای گارد حساب قابل تنظیم است، میانگین بازدهی آن ۱۵ الی ۳۰% است و سعی می‌کند تک پوزیشنی معاملاتش را کنترل کند. ربات تضمینی ARES مناسب تریدرهایی است که بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار سرمایه اولیه دارند. سایر جزئیات و مشخصات ربات آرس را در جدول زیر ببینید:

مشخصات شرح
نام ربات آرس ares
استراتژی معاملاتی شناسایی سطوح مهم عرضه و تقاضا به همراه اشباع خرید
تایم فریم ۱ ساعته
نمادها eurusd
دراودان ۱۰%
مخاطب هدف ربات؟ سرمایه‌گذارانی که به دنبال ربات مطمئن هستند که مارتینگل نکند و بازدهی ۱۰ الی ۳۰% ماهانه بر روی جفت ارز محبوب EURUSD داشته باشد.
نوع مدیریت معامله تک پوزیشنی با حفظ حد زیان کلی بالانس که زیر ۵% است.
حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ دلار استاندارد ۱۰۰۰ دلار است.
مدیریت معامله حد ضرر مخفی و روی اولین تارگت با ریوارد ۱ الی ۲ معاملات را یکجا می‌بندد
مدیریت سرمایه بر اساس هر ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ دلار یکصدم لات معامله باز می‌کند. مثلاً اگر ۱۰۰۰ دلار داشته باشیم با تنظیمات هر ۱۰۰ دلار ۰.۰۱ لات، در هر پوزیشن ۰.۱ لات پوزیشن باز می‌کند.
میانگین بازدهی ماهانه ۱۵ الی ۳۰% بنا به مدیریت سرمایه
گارد حساب دارد که ۳% الی ۵% درودان که قابل تنظیم است.
بروکر پیشنهادی بروکر مارکت میکر نباشد و حساب ECN ارائه دهد
نحوه نصب و تنظیمات تنظیمات دقیق ارائه و توسط کارشناسان الگوهاپر بر روی سیستم نصب می‌شود تا شما نیازی به آزمون و خطا نداشته باشید.
تاثیر اخبار بر روی ربات تاثیر منفی ندارد زیرا ربات معاملات خود را قبل یا بعد اخبار عمدتاً باز می‌کند.
بدون امتیاز

به طور کلی ربات‌ تضمینی فارکس که عملکرد آن، به بهترین شکل ممکن تضمین شده باشد؛ بسیار کم است. ما به شما ربات پراپ هانتر، ربات هرمس، ربات آرس و ربات گلدمیداس را به عنوان ربات‌های تضمینی فارکس معرفی می‌کنیم.

ربات گلدمیداس

علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری و ترید طلا، می‌توانند از ربات تضمینی گلدمیداس که به صورت تخصصی روی طلا معامله می‌کند، استفاده نمایند. این ربات با بازدهی 20% در ماه روی نقاط برگشتی بازار تمرکز دارد و در تایم فریم 5 دقیقه و 1 ساعته قابل تنظیم است.

حداقل سرمایه در این ربات باید 3000 دلار باشد تا بتواند مدیریت مالی خود را انجام دهد. اکسپرت تریدر گلدمیداس دارای گارد حساب، مدیریت مالی و سیستم هوشمند فالو کردن تریدها است. بنابراین اکسپرت گلدمیداس را می‌توان یک ربات تضمینی فارکس معرفی کرد. سایر مشخصات این ربات در جدول زیر آورده شده است:

مشخصات شرح
نام ربات ربات گلدمیداس
استراتژی معاملاتی نقاط برگشتی
تایم فریم ۵ دقیقه و ۱ ساعته
دراودان ۳۰%
مخاطب هدف ربات؟ علاقه‌مندان به کسب سود از انس جهانی طلا
نوع مدیریت معامله میانگین‌گیری در نقاط بازگشتی در صورت نیاز
حداقل سرمایه مورد نیاز ۳۰۰۰ دلار
مدیریت معامله مدیریت معاملات به صورت تک پوزیشنی و در صورت نیاز میانگین گیری است در نقاط بازگشتی بازار. برخلاف ربات‌های مارتینگل زن این ربات فقط در محدوده‌های بازگشتی پوزیشن باز می‌کند.
مدیریت سرمایه هر ۳۰۰۰ دلار ۰.۰۱ بر روی نماد طلا
میانگین بازدهی ماهانه ۱۰ الی ۱۵%
گارد حساب  دارد قابل تنظیم در اعداد +۳۰% بالانس
بروکر پیشنهادی بروکر مارکت میکر نباشد و حساب ECN ارائه دهد
نحوه نصب و تنظیمات تنظیمات دقیق ارائه و توسط کارشناسان الگوهاپر بر روی سیستم نصب می‌شود تا شما نیازی به آزمون و خطا نداشته باشید.
تاثیر اخبار بر روی ربات عمدتاً تأثیر منفی ندارد، در صورتی که ربات معامله باز نداشته باشد بهتر است در اخبار مهم همچون CPI. FOMC خاموش گردد.
نام ربات ربات گلدمیداس

ربات هرمس

ربات هرمس یکی دیگر از ربات‌های تضمینی فارکس است که به صورت مستقل ولی هم زمان می‌تواند روی طلا و جفت ارزهای فارکس ترید کند. بسته به میزان ریسکی که تحمل می‌کنید، ربات هرمس می‌تواند بین 10 الی 20% ماهیانه سوددهی داشته باشید. این ربات با استفاده از روش میانگین‌گیری، سعی می‌کند تا معاملات باز را مدیریت کند، همچنین شما می‌توانید گارد حساب ربات هرمس را نیز فعال کنید. برای مشاهده جزئیات این ربات به جدول زیر مراجعه کنید:

مشخصات شرح
نام ربات هرمس HERMES
استراتژی معاملاتی نقاط برگشتی
تایم فریم ۵ دقیقه، ۱۵ دقیقه، ۳۰ دقیقه و ۱ ساعته قابل تنظیم است
نمادها XAUUSD. EURUSD. GBPUSD. GBPJPY. USDCAD. USDCHF. GBPAUD
دراودان drawdown ۲۰%
ربات هرمس مناسب کیست؟ این ربات مناسب سرمایه‌گذارانی است که به ایجاد پرتفوی متنوع در انس طلا و دیگر جفت ارز و ترید هم‌زمان بر روی چند نماد که ریسک و بازده توزیع گردد علاقه دارند.
نوع مدیریت معامله مدیریت معامله تک پوزیشنی است، در صورت نیاز معامله مدیریت می‌شود و در نقطه برگشتی دیگر، بازار پوزیشن هم جهت باز می‌کند.
حداقل سرمایه مورد نیاز ۲۰۰۰ دلار
مدیریت معامله میانگین‌گیری در نقاط برگشتی بازار که تمام پوزیشن‌های خرید و فروش در هر نماد را مستقل از هم مدیریت می‌کند تا تمام معاملات را با برآیند سود ببندد.
مدیریت سرمایه هر ۱۰۰۰ دلار ۰.۰۱ لات برای جفت ارز، هر ۳۰۰۰ دلار ۰.۰۱ لات برای انس طلا
میانگین بازدهی ماهانه ۱۰ الی ۲۰ درصد
گارد حساب قابل تنظیم از ۳۰ الی ۵۰% است
بروکر پیشنهادی بروکر مارکت میکر نباشد و حساب ECN ارائه دهد
نحوه نصب و تنظیمات تنظیمات دقیق ارائه و توسط کارشناسان الگوهاپر بر روی سیستم نصب می‌شود تا شما نیازی به آزمون و خطا نداشته باشید.
تاثیر اخبار بر روی ربات عمدتاً باعث به نتیجه رسیدن معاملات باز ربات می‌شود، با توجه به مدیریت سرمایه برای ربات اخبار تأثیر بسزایی در روند معاملاتی ربات ندارند.

اگر علاقه‌مند به خرید ربات فارکس هستید و یا تصمیم دارید اطلاعات بیشتری درباره‌ی هرکدام از اکسپرت های آرس (Ares EA)، اکسپرت پراپ هانتر (Prop Hunter)، اکسپرت گلد میداس (Gold midas) و اکسپرت هرمس (Hermes EA) اطلاعات بیشتری کسب کنید می‌توانید با مشاوران حرفه‌ای الگوهاپر تماس بگیرید.

آنچه در مقاله ربات تضمینی فارکس خواندیم

در این مقاله متوجه شدیم که ربات‌ تضمینی فارکس به محصولاتی گفته می‌شود که توسط یک شرکت معتبر ساخته شده و عملکرد صحیح آن‌ها تضمین شده است. هیچ رباتی نمی‌تواند به دقت بگویید که حتماً این میزان از سود را کسب خواهید کرد، چون بازار همیشه وضعیت نامشخصی دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم از ربات‌های نام برده شده در این مقاله برای سرمایه‌گذاری و معاملات خود استفاده کنید زیرا این ربات‌ها توسط شرکت معتبر الگوهاپر ساخته شده‌اند. شرکت الگوهاپر به صورت حرفه‌ای در زمینه ساخت ربات‌های فارکس فعالیت می‌کند و تاکنون بازخوردها از محصولات آن بسیار مثبت بوده است.

بهترین ربات‌های تضمینی فارکس چیست؟

ربات پراپ هانتر، ربات هرمس، ربات آرس و گلدمیداس را می‌توان به عنوان بهترین ربات‌های تضمینی فارکس برای کاربران ایرانی نام برد.

ربات تضمینی فارکس به چه معناست؟

زمانی که شرکتی معتبر یک ربات را تهیه می‌کند و عملکرد صحیح آن را تضمین کرده و تمام شرایط ربات را پشتیبانی می‌کند می‌توان گفت که ربات تضمینی در اختیار دارید.

آیا یک ربات خوب همیشه سودده است؟

نه تنها ربات بلکه بزرگ‌ترین تریدرهای جهان نیز نمی‌توانند همیشه سودده باشند و این به معنای بد بودن آن‌ها نیست، اما به طور کلی ربات‌ها باید در پایان سال سودده باشند.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.