ورود / ثبت نام

ربات فارکس برای IOS + از دانلود ربات فارکس تا نصب آن روی VPS

اگر شماهم در نصب ربات فارکس برای IOS مشکل دارید، بهتر است بدانید که امروزه ربات‌های فراوانی برای معامله‌گری در فارکس وجود دارند، اما هیچ کدام از این ربات‌ها به صورت اختصاصی قابل نصب روی IOS نیستند. تمامی ربات‌ها و اکسپرت‌های فارکس را باید روی متاتریدر نسخه ویندوز یا رو VPS نصب نمایید.
صفر تا صد ربات فارکس برای IOS

ربات فارکس برای iOS

اگر شماهم در نصب ربات فارکس برای IOS مشکل دارید، بهتر است بدانید که امروزه ربات‌های فراوانی برای معامله‌گری در فارکس وجود دارند، اما هیچ کدام از این ربات‌ها به صورت اختصاصی قابل نصب روی IOS نیستند. تمامی ربات‌ها و اکسپرت‌های فارکس را باید روی متاتریدر نسخه ویندوز یا رو VPS نصب نمایید.

دانلود ربات فارکس برای iOS

اگر درباره ربات های فارکس اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی “ربات فارکس چیست؟” را مطالعه کنید سپس به مطالعه این مقاله بپردازید. شاید در اینترنت تبلیغات فراوانی از نصب ربات فارکس برای IOS دیده باشید، تبلیغاتی که وعده‌ی پولدار شدن شما تنها با استفاده از نصب یک اپلیکیشن معامله‌گر روی موبایل را می‌دهند؛ اما باید بگوییم که تمامی این تبلیغات غیر واقعی و کلاه‌برداری است. هیچ نوع اکسپرت و ربات معامله گری، قابل نصب شدن روی تلفن همراه نیست و تنها شما با گوشی خود می‌توانید عملکرد ربات نصب شده روی متاتریدر را مشاهده کنید.

بهترین ربات فارکس برای iOS

تمام ربات‌ها و اکسپرت‌های فارکس فقط روی متاتریدر نسخه ویندوز نصب می‌شوند. برای فعال بودن ربات فارکس می¬توانید ربات را روی VPS راه اندازی کنید تا ربات برای همیشه فعال باشد. برای بررسی عملکرد ربات فارکس می¬توانید از روی گوشی فعالیت ربات را بررسی کنید. حالا اگر به دنبال تهیه و خرید ربات فارکس و واقعی هستید که آمار و ارقام عملکرد آن به صورت شفاف قابل مشاهده باشد، می‌توانید از ربات‌های موجود در سایت الگوهاپر استفاده کنید.

بدون امتیاز

ربات ویژه IOS و به‌طور کلی تلفن همراه که بتواند برای شما معامله گری کند وجود ندارد، تمامی ربات‌های واقعی فارکس تنها روی ویندوز نصب می‌شوند و شما با نسخه موبایل متاتریدر می‌توانید عملکرد آن را تماشا کنید.

روش نصب ربات روی VPS

کسانی که می‌خواهند ربات معاملاتی‌شان روی VPS فعال شود، ابتدا باید یک VPS از شرکت‌های ارائه دهنده تهیه کنند، سپس با نرم افزار ریموت دسکتاپ وارد فضای VPS شوند.

بررسی vps
در این قست یکی از مزییت های vps در نصب ربات فارکس در ios را بررسی کردیم.

بعد از آن درون VPS، متاتریدر را دانلود کرده و روی VPS نصب کنید. در مرحله بعدی ربات را روی متاتریدی که روی وی پی اس دارید نصب می‌کنید تا به این ترتیب ربات شما درون سرور مجازی VPS فعال شد.

آنچه در مقاله ربات iOS فارکس خواندیم

امروزه دنیای ربات‌ها با سرعت بالایی در حال گسترش است و کاربران می‌توانند معاملات خود را به بهترین اکسپرت و ربات‌های موجود در بازار بسپارند. اما هنگام خرید این ربات‌ها حتماً مراقب باشید؛ هیچ‌گونه ربات معامله گری که ویژه موبایل باشد وجود ندارد و تمامی ربات‌ها روی متاتریدر نسخه ویندوز نصب می‌شوند که می‌توان آن را روی VPS نیز اجرا کنید.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.