ورود / ثبت نام

ربات CarinaBot چیست؟ + بررسی مزایا و معایب پلتفرم CarinaBot

ربات CarinaBot یک اکسپرت کاملاً خودکار و پیشرفته است که بر اساس الگوهای معاملاتی با شناسایی ترند و با توجه به تنظیمات مدیریت مالی که برای آن انجام می‌دهید اجرا می‌کند. این ربات بهترین عملکرد خود را روی EUR/USD دارد و مناسب استفاده سرمایه‌گذاران مبتدی و حرفه‌ای است. برای آشنایی بیشتر با ربات CarinaBot در ادامه مطلب با ما همراه شوید.
برررسی مزایا و معایب پلتفرم معاملاتی CarinaBot

آموزش کار با CarinaBot

برای استفاده از CarinaBot باید وارد صفحه اصلی شوید سپس روی گزینه Start کلیک کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید در اینجا ایمیل خود را وارد کنید تا ثبت نام اولیه شما انجام شود و وارد پنل کاربری خود شوید.

کار با ربات معامله گر CarinaBot
اولین قسمت از آموزش کار با CarinaBot

پس از ثبت نام اولیه وارد پنل کاربری شوید در آنجا باید مراحل بعدی ثبت نام را تکمیل کنید، بخش اول مربوط به اطلاعات General است در اینجا کشور خود و تاریخ تولدتان را وارد نمایید.

ربات تریدر کارینو بات
دومین قسمت از آموزش کار با CarinaBot

سپس به سراغ پر کردن اطلاعات شخصی بروید. همان‌طور که در صفحه زیر می‌بینید باید نام، نام خانوادگی، آدرس دقیق و کد پستی خود را وارد کرده سپس روی گزینه Next کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

ربات معامله گر Carina-Bot
سومین قسمت از آموزش کار با CarinaBot

در مرحله بعدی نیاز است تا شماره تماس، پسورد اکانت و ارز پایه خود را مشخص نمایید و دوباره روی دکمه Next کلیک کنید.

ربات تریدر Carina-Bot
چهاریمن قسمت از آموزش کار با CarinaBot

بعد از این قسمت مرحله ثبت نام شما به پایان می‌رسد، بعد از آن از شما خواسته می‌شود تا یکی از دو حساب معاملاتی تعیین شده را انتخاب کنید. یکی از این حساب‌ها دمو و دیگری حساب لایو ترید است که باید معاملات خود را با آن شروع کنید.

چگونه در ربات معامله گر Carina-Bot فعالیت کنیم؟
پنجمین قسمت از آموزش کار با CarinaBot

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کامل با شیوه انجام کار در این سایت ابتدا حساب دمو را انتخاب نمایید تا بتوانید بدون هیچ نگرانی تست‌های لازم را روی آن انجام دهید. پیشنهاد می کنیم که قبل از آموزش نصب اکسپرت CarinaBot، مقاله ی “ربات فارکس چیست؟” را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری درباره‌ی ربات های معامله گر کسب کنید.

آموزش نصب ربات CarinaBot

پس از اینکه ثبت نام شما تمام شود شما هم حساب کاربری در خود سایت CarinaBot خواهید داشت و هم یک حساب خودکار در بروکر Torobase برایتان ایجاد خواهد شد و زمانی که روی گزینه Go to Dashboard Account کلیک کنید مستقیماً به حساب کاربری بروکر Torobase هدایت خواهید شد. شاید مشکل اصلی این ربات همین باشد که قابلیت نصب روی متاتریدر را ندارد و فقط باید از یک بروکر مشخص شده استفاده کرد. اگر علاقه مند هستید که اطلاعات بیشتری درباره ی مرحل نصب اکسپرت معاملاتی فارکس کسب کنید، پیشنهاد می کنیم مقاله ی  “آموزش نصب ربات فارکس” مطالعه کنید.

بهترین سشن برای استفاده از ربات CarinaBot

ربات CarinaBot بهترین نتیجه خود را زمانی می‌گیرد که در سشن نیویورک فعال باشد. تمامی محاسبات این ربات بر اساس میزان واگرایی نسبت به EURUSD است بنابراین بسیار طبیعی است که بهترین سشن معاملاتی آن زمانی باشد که بازار نیویورک باز می‌شود.

بهترین نمادها برای ربات CarinaBot

از آنجا که معاملات CarinaBot بر اساس جفت ارز EURUSD انجام می‌شود بهترین جفت ارزهایی که می‌توانید برای معامله انتخاب کنید شامل GBPUSD، EURGBP، USDCAD، AUDUSD و سایر جفت ارزهای اصلی است.

عملکرد ربات CarinaBot

در خود سایت CarinaBot چند گراف از میزان سوددهی و عملکرد CarinaBot آورده شده است اما کامنت‌های کاربران نشان می‌دهد که این گراف‌ها واقعی نیستند. بسیاری از تریدرهایی که از CarinaBot استفاده کرده‌اند میگویند که عملکرد CarinaBot بسیار ضعیف‌تر از چیزی است که شرکت آن تبلیغ می‌کند. از آنجا که این ربات گرافی در MyFxBook ندارد نمی‌توان به گراف خود شرکت اعتماد کرد.

بازدهی ربات معامله گر Carina-Bot چگونه است؟
بررسی بازدهی ربات معامله گر Carina-Bot

استراتژی معاملاتی ربات CarinaBot

طبق گفته شرکت سازنده این ربات، استراتژی معاملاتی CarinaBot بر پایه مقایسه تفاوت قیمت جفت ارزها از Eurusd و پیدا کردن الگوهای هارمونیک و الگوهای مهم بازار است که بتواند بر این اساس معامله را انجام دهد. از آنجا که Eurusd مهم‌ترین جفت ارز بازار فارکس است همه ارزهای دیگر یا با EURUSD واگرایی مثبت دارند یا منفی.

ربات CarinaBot این‌طور عمل می‌کند که میزان میانگین واگرایی را نسبت به EURUSD در نظر می‌گیرد، بعد از پیدا کردن واگرایی بیش از حد که باید حتماً اصلاح شود به دنبال الگوهای هارمونیک تأیید کننده می‌گردد و در نهایت معامله خود را در لحظه مناسب انجام می‌دهد.

امتیاز:۵

ربات CarinaBot یک ربات ساخته شده با بهره گیری از هوش مصنوعی است که بر اساس میزان واگرایی جفت ارز مورد معامله از EURUSD تریدهای خود را انجام می‌دهد.

مزایا و معایب ربات CarinaBot

پس از بررسی کامل CarinaBot می‌توانیم مزایا و معایب زیر اشاره کنیم.

مزایا ربات CarinaBot

  • عدم دسترسی به پول شما؛
  • پرداخت بعد کسب سود؛
  • آپدیت منظم.

معایب ربات CarinaBot

  • گراف نتایج دستکاری شده؛
  • محدود بودن به یک بروکر؛
  • عدم امکان نصب روی متاتریدر.

البته ربات هایی هستند که با ساختارهای پیچیده تری ساخته شده و معایب خیلی کمتری دارند، قبل از خرید اکسپرت معاملاتی فارکس حتما عملکرد ربات ها از سایت های معتبر بررسی کنید. برای بررسی و خرید اکسپرت های معاملاتی فارکس می توانید صفحه ی خرید ربات فارکس را بررسی کنید.

خرید ربات carinabot

برای خرید ربات معامله گر می‌توانید با مشاوران تخصصی سایت الگوهاپر تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه‌ی “خرید ربات carinabot” را بررسی کنید.

آنچه در مقاله ربات CarinaBot خواندیم:

به طور کلی تجربه کاربران درباره CarinaBot تا حدودی مثبت است، اما همگی اذعان دارند که نتایج به دست آمده از ربات بسیار ضعیف‌تر از نتایجی است که در سایت خود شرکت آورده شده است.

از آنجا که این ربات محدود به یک بروکر است و آن بروکر نیز از رگوله قوی برخوردار نیست، حتماً باید هنگام استفاده از آن احتیاط کنید. اگر علاقه مند هستید که عملکرد ربات های فارکس که توسط تیم تخصصی الگوهاپر طراحی شده اند را بررسی کنید، می توانید سایت MYfxbook را بررسی کنید.

ربات CarinaBot چیست؟

ربات CarinaBot این‌طور عمل می‌کند که میزان میانگین واگرایی را نسبت به EURUSD در نظر می‌گیرد، بعد از پیدا کردن واگرایی بیش از حد که باید حتماً اصلاح شود به دنبال الگوهای هارمونیک تأیید کننده می‌گردد و در نهایت معامله خود را در لحظه مناسب انجام می‌دهد.

بهترین سشن برای استفاده از ربات CarinaBot کدام است؟

ربات CarinaBot بهترین نتیجه خود را زمانی می‌گیرد که در سشن نیویورک فعال باشد. تمامی محاسبات این ربات بر اساس میزان واگرایی نسبت به EURUSD است.

استراتژی معاملاتی ربات CarinaBot چگونه است؟

طبق گفته شرکت سازنده این ربات، استراتژی معاملاتی CarinaBot بر پایه مقایسه تفاوت قیمت جفت ارزها از Eurusd و پیدا کردن الگوهای هارمونیک و الگوهای مهم بازار است.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.