ورود / ثبت نام

دانلود ربات فارکس برای اندروید + بهترین ربات فارکس و نصب آن

به صورت کلی، هیچ گونه ربات اختصاصی معامله‌گری برای اندروید وجود ندارد. اگر با چنین تبلیغاتی مواجه شدید، باید بدانید که احتمالاً با یک کلاه‌برداری طرف هستید. شما فقط می‌توانید ربات (اکسپرت) را روی متاتریدر نسخه ویندوز نصب کنید.
دانلود ربات فارکس برای اندروید

ربات فارکس برای اندروید

به صورت کلی، هیچ گونه ربات اختصاصی معامله‌گری برای اندروید وجود ندارد. اگر با چنین تبلیغاتی مواجه شدید، باید بدانید که احتمالاً با یک کلاه‌برداری طرف هستید. شما فقط می‌توانید ربات (اکسپرت) را روی متاتریدر نسخه ویندوز نصب کنید.

دانلود ربات فارکس برای اندروید

در ابتدا اگر درباره ربات های فارکس اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی “ربات فارکس چیست؟” را مطالعه کنید سپس به مطالعه این مقاله بپردازید. به صورت کلی، ربات‌ها و اکسپرت‌های فارکس همگی برای نصب روی متاتریدر ساخته شده‌اند و زبان آنها mql است.

بنابراین برای استفاده از یک ربات، شما باید فایل آن را روی متاتریدر نصب کنید. از آنجا که ربات هیچ‌گاه نباید از کار بی‌افتد، باید ابتدا یک vps تهیه کرده و روی آن متاتریدر ویندوز را نصب کنید و سپس اکسپرت مورد نظر را اجرا نموده. تنها کاری که با گوشی اندروید می‌توانید انجام دهید این است که ربات فارکس را پس از اجرا کردن فقط توسط گوشی موبایل خود چک کنید. اما شرکت های معتبری هستند مانند الگوهاپر که خدمات بسیاری مناسبی برای سیستم اندروید دارند. بنابراین اگر تصمیم به خرید ربات فارکس دارید، می توانید با مشاوران حرفه‌ای الگوهاپر تماس بگیرید.

بهترین ربات فارکس برای اندروید

اگر در اینترنت به دنبال ربات فارکس برای اندورید بگردید، ممکن است با فهرست‌های مختلفی مواجه شوید که نام صدها ربات در آن‌ها ذکر شده است، اما باید به شما هشدار دهیم که چنین ربات‌هایی تماماً کلاه‌برداری و پانزی هستند. در نظر داشته باشید که هیچ‌گونه ربات معامله‌گری برای نصب روی گوشی‌های اندروید وجود ندارد.

بررسی ربات های معامله گر فارکس برای اندروید
اگر تصمیم به ترید با ربات فارکس در اندروید دارید حتما ریسک و معایب آن را بررسی کنید.
امتیاز:۵

هیچ ربات اختصاصی معامله‌گری برای اندورید وجود ندارد و اگر چنین تبلیغاتی را مشاهده کردید، مطمئن باشید که نوعی کلاه‌برداری هستند. شما فقط می‌توانید ربات‌ها را روی ویندوز نصب کنید و در نهایت با موبایل خود عملکرد آن‌ها را مانیتور نمایید.

نحوه نصب ربات روی VPS

در مقالات گذشته اطلاعات کاملی در باره ی انواع vps ارائه کردیم ولی به طور کلی اگر می‌خواهید همیشه ربات شما فعال باشد، ابتدا باید یک VPS تهیه کنید، سپس با نرم‌افزار ریموت دسکتاپ نسخه متاتریدر ویندوز خود را روی VPS نصب کرده و فایل‌های ربات را نیز به فضای وی پی اس منتقل کنید تا بتوانید روی متاتریدر نصب کنید. از این پس ربات شما روی متاتریدری که در وی پی اس نصب کرده‌اید فعال خواهد شد و فقط با نسخه موبایل می‌توانید آن را چک کنید.

آنچه در مقاله ربات اندروید فارکس خواندیم

امروزه ربات‌های بسیار خوبی برای معامله‌گری وجود دارند که کار سرمایه‌گذاران در فارکس را بسیار آسان کرده‌اند، اما همه ربات‌های معتبر فقط روی متاتریدر نسخه ویندوز نصب می‌شوند و هیچ‌گونه ربات اختصاصی برای معامله‌گری اندورید وجود ندارد. اگر از سیستم عامل IOS استفاده می کنید، میتوانید مقاله‌ی “ربات فارکس برای IOS” را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری از این نوع از اکسپرت های معامله گر استفاده کنید.

ربات فارکس برای اندروید وجود دارد؟

هیچ گونه ربات اختصاصی معامله‌گری برای اندروید وجود ندارد.

زبان برنامه نویسی ربات های فارکس چیست؟

به صورت کلی، ربات‌ها و اکسپرت‌های فارکس همگی برای نصب روی متاتریدر ساخته شده‌اند و زبان آنها mql است.

بهترین ربات فارکس برای اندروید کدام است؟

اگر در اینترنت به دنبال ربات فارکس برای اندورید بگردید، ممکن است با فهرست‌های مختلفی مواجه شوید که نام صدها ربات در آن‌ها ذکر شده است، اما باید به شما هشدار دهیم که چنین ربات‌هایی تماماً کلاه‌برداری و پانزی هستند.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.