ورود / ثبت نام

از فارکس چقدر میتوان درآمد کسب کرد؟

کسب درآمد از فارکس نیازمند به کارگیری استراتژی معاملاتی ای قدرتمند ، دقیق ، سریع و منظم است. استراتژی های معاملاتی منظم هستند که به کسب سود مداوم معامله گرها کمک اصلی را می کنند. بسیاری از معامله گران و افراد به اشتباه فکر می کنند با استفاده از یک اندیکاتور مثلا RSI می توانند به راحتی به کسب درآمد برسند، اما از این موضوع خبردار نیستند که اکثر اندیکاتور ها بصورت عادی بصورت تاخیری سیگنال می دهند و سیگنال های عادی بسیاری از اندیکاتور ها فایده ای ندارد و پس از افزایش قیمت تازه سیگنال خرید و یا پس از ریزش تازه سیگنال فروش داده اند.

کسب درآمد از فارکس

کسب درآمد از فارکس نیازمند به کارگیری استراتژی معاملاتی ای قدرتمند ، دقیق ، سریع و منظم است. استراتژی های معاملاتی منظم هستند که به کسب سود مداوم معامله گرها کمک اصلی را می کنند.

بسیاری از معامله گران و افراد به اشتباه فکر می کنند با استفاده از یک اندیکاتور مثلا RSI می توانند به راحتی به کسب درآمد برسند، اما از این موضوع خبردار نیستند که اکثر اندیکاتور ها بصورت عادی بصورت تاخیری سیگنال می دهند و سیگنال های عادی بسیاری از اندیکاتور ها فایده ای ندارد و پس از افزایش قیمت تازه سیگنال خرید و یا پس از ریزش تازه سیگنال فروش داده اند.

فهمیدن اینکه چقدر میتوان از فارکس کسب درآمد به نوع استراتژی شما ، عملکرد شما در ترید و همچنین میزان سرمایه اولیه شما برمیگردد، بنابر این ابتدا سرمایه اولیه ای که میخواهید به فارکس بیاورید را مشخص کنید.

بسیاری از کاربران به دنبال کسب درآمد های نجومی با سرمایه های اولیه ی پایین هستند، بهتر است برایتان بگوییم که طمع کسب سود میتواند به راحتی پول شما را به باد بدهد بنابر این ابتدا به چیزهایی دیگر بجز سود بپردازید.

شما میتوانید با یک مدیریت سرمایه، سرمایه ۱۰.۰۰۰ دلاری خود را در فارکس با ماهانه ۱۰ درصد سود به بیش از ۲۰ هزار دلار در پایان یک سال ۱۲ ماهه برسانید. اما این کسب سود به استراتژی و مدیریت سرمایه بسیاری نیاز دارد.

بسیاری از معامله گران تعداد و کمیت ترید های خود را به کیفیت آنها ترجیح می دهند و پول خود را به دست طعم و احساس خود می سپارند و به سرعت کال مارجین می شوند یا بیشتر سرمایه خود را از دست می دهند.

اما شما میتوانید با استفاده از یک آموزش و تمرین و تجربه مداوم و منظم به کسب سودی دقیق در هر ماه برسید و سر سال به سودی بسیار بیشتر از هر بازار مالی ای برسید.

میزان کسب درآمد از فارکس میتواند تا چقدر باشد؟

کسب درآمد از فارکس میتواند برای شما بی نهایت مثبت و یا منفی یا صفر باشد، بنابر این هیچ استاندارد و مشخصه ای نیست که ما به شما بگوییم که مثلا حداکثر میتوانید ۱۰۰۰۰ دلار در ماه سود کنید یا ۵۰۰ دلار ، موارد زیر از مواردی است که به شما کمک می کند که میزان کسب درآمد از فارکس خود را بالا ببرید و حفظ نیز نمایید:

  • نظم معاملاتی
  • مدیریت سرمایه موثر
  • آموزش و یادگیری مداوم
  • شناخت کلی و جزئی بازار
  • شناخت کلی و جزئی ابزار معاملاتی خود
  • دقت به اخبار و اتفاقات اقتصادی-سیاسی و یا اقتصادی تاثیر گذار
  • استفاده از ابزارهای معاملاتی، اکسپرت ها، اندیکاتور ها ودیگر دستیارهای معاملاتی

یکی از بیشترین دغدغه های هر معامله گری انتخاب بیشتر مناسب، امن با کارمزد پایین است. الگوهاپر ارائه کننده دستیار های معاملاتی اتوماتیک و نیم اتوماتیک در تمامی روزهای هفته آماده ارائه خدمت به تریدر های بازارهای مالی می باشد. خرید محصولات

 

بدون امتیاز
دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.