ورود / ثبت نام

کپی تریدینگ (copy trading) در بازار معاملاتی فارکس

کپی ترید فارکس همیشه علاقه مند بودیم بتوانیم همانند تریدر های حرفه ای بازار های مالی که سودده هستند و از این نظر در بلند مدت به درآمد خوبی رسیدند معامله کنیم. اما به سود رسیدن نیاز به صرف زمان ۳ الی ۵ ساله دارد. اما راه میانبری نیز وجود دارد؟ قطعا بله! معامله گری در بازار فارکس قطعا یکی از راحت ترین مشاغل دنیا اما کسب سود دائمی از آن سخت ترین کار دنیاست! برای اینکه بتوانیم به یک سود دائمی در بازار برسیم نیازمند سالها کسب تجربه با معامله کردن نماد های مختلف هستیم، زیان دهیم و در صدد جبران آن برآییم، در موقع کسب سود و زیان از یک معامله بر روان خود مسلط گردیم ودچار ترس و خوشحالی بیش از حد نشویم. پس راه دشوار و طولانی در پیش داریم. پس همه می توانند معامله کنند اما فقط ۴ درصد از آنها می توانند با کسب علم، تجربه، دقت و صبر به سود مستمر برسند. آیا راه میان بری وجود دارد؟ جوابش مثبت است!
copy trading در بازار معاملاتی فارکس

کپی تریدینگ در معاملات تریدر های حرفه ای

با توسعه تکنولوژی بستر های سوشیال ترید بوجود آمدند. این بستر ها امکان تعامل با تریدر های حرفه ای را به شما می دهند. و تریدر سودده  به شما اجازه می دهد با یکسری تنظیمات ساده بتوانید به عنوان سرمایه گذار حساب معاملاتی خود را به آنها از طریق بستر های اختصاصی و یا خود بروکر متصل نمائید. یعنی شما با کوچکترین آموزش و بدون صرف وقت زیاد از این بازار به درآمد می رسید. بازدهی حساب کپی ترید الگوهاپر

یکی از عوامل تاثیر گذار در استراتژی کپی تریدینگ (copy trading)، انتخاب بروکر است، برای انتخاب بروکر و افتتاح حساب، ما به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله ی “لیستی از انواع بروکر” را مطالعه کنید. یکی از بروکرهایی که بر اساس تجربه تیم تخصصی الگوهاپر علمرکد مناسبی داشته، بروکر اوپوفایننس است.

مزیت های بروکر اوپوفایننس در کپی تریدینگ:

  • تریدر های حرفه ای را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.
  • هزینه عضویت ندارد
  • کاهش ۳۰ درصدی اسپرد معاملاتی
  • فراگیری سریع کار با بستر سوشیال ترید بروکر
  • روش های واریز و برداشت متنوع و سریع
  • پشتیبانی حرفه ای و فارسی زبان

خدمات الگوهاپر در کپی تریدینگ:

  1. آموزش حرفه ای مقدماتی سوشیال ترید رایگان
  2. آموزش کامل در ۹ جلسه آموزشی ویدئویی رایگان
  3. اتصال به معامله گران خصوصی بروکر
  4. پشتیبانی سریع و همه روزه جهت پاسخگویی به سوالات شما

هزینه های کپی ترید کردن فارکس به چه میزان است؟

ثبت نام در بروکر، افتتاح حساب کپی ترید، آموزش دیدن از جانب الگوهاپر، متصل شدن حساب شما به تریدر های خصوصی بروکر و… هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت و شما فقط ماهانه درصدی مشخص از سود را به تریدر می دهید.
این شرایط باعث می شود شما در بازار فارکس بجای آنکه سالها آموزش ببینید و تمام یا بخشی از سرمایه خود را از دست دهید یا دچار مسائل روحی گردید با راهی میانبر در ۲۴ ساعت به درآمد مطمئن تر برسید. سوالی که برای بسیاری از تریدرهای بازار فارکس به وجود می آید: برای کپی کردن معاملات تریدر های حرفه ای به چقدر سرمایه نیاز داریم؟ برای ورود بروکر به شما اجازه می دهد با ۲۰۰ دلار وارد بازار شوید اما حداقل سرمایه استاندارد جهت انجام کپی ترید ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار است تا بتوانید درآمد مناسبی داشته باشید.

توصیه الگوهاپر:

حضور در بازار مالی دارای مقادیری ریسک می باشد. سعی کنید همواره با سرمایه ای وارد این بازار شوید که به آن در کوتاه مدت نیاز نخواهید داشت و جز سرمایه مازاد شما باشد.

تذکرات تیم تخصصی الگوهاپر:

در صورتی که اشخاص یا شرکت ها به بهانه های کسب سود و پرداخت سود ثابت از شما خواستند سرمایه خود را به حساب آنها یا اشخاص ثالث واریز نمائید باید بدانید این کار ریسک زیادی دارد و ممکن است عواقب بدی داشته باشد. در بازار فارکس به عنوان سرمایه گذار همیشه سرمایه در حساب خودتان است و بروکر حساب شما را به واسطه به تریدر متصل می کند.

بدون امتیاز
دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.