ورود / ثبت نام

دانلود ربات سیگنال باینری آپشن + آموزش استراتژی باینری آپشن

باینری آپشن یک روش معاملاتی خاص در بازار است که فقط جهت حرکت قیمت را در یک زمان مشخص پیش‌بینی می‌کند. برای این کار ربات‌های معاملاتی و سیگنال‌دهی مختلفی وجود دارد که در این مقاله سعی داریم مهم‌ترین آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.
آموزش استراتژی ربات معامله گر باینری آپشن

باینری آپشن (Binary option) یک روش معاملاتی خاص در بازار است که فقط جهت حرکت قیمت را در یک زمان مشخص پیش‌بینی می‌کند. برای این کار ربات‌های معاملاتی و سیگنال‌دهی مختلفی وجود دارد که در این مقاله سعی داریم مهم‌ترین آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

باینری آپشن چیست؟

باینری آپشن یک روش معاملاتی روی بازار فارکس است که در آن کاربر پیش‌بینی می‌کند که قیمت نماد از محل ورود به معامله بالاتر می‌رود یا پایین‌تر! پیش‌بینی باید به‌گونه‌ای باشد که در زمان منقضی درست باشد. یعنی مثلاً در ۱ دقیقه آینده شما پیش‌بینی می‌کنید که قیمت بالاتر است یا پایین‌تر. میزان بالا و پایین بودن آن مهم نیست و حتی اگر یک پیپ هم در جهت انتخابی شما حرکت کند، در نهایت شما سود خواهید کرد.

باینری آپشن چیست و چه کاربردی در فارکس دارد؟
استراتزی معاملاتی Binary option ریسک زیادی دارد ولی تریدر های زیادی در سالیان گذشته در حال استفاده از این استراتژی معاملاتی هستند.

البته میزان سود و ضرر در باینری آپشن هم متفاوت و از قبل مشخص شده است. مثلاً معلوم است که اگر درست پیش‌بینی کنید ۸۰% سود و اگر اشتباه پیش‌بینی کنید ۱۰۰% ضرر خواهید کرد. تمامی قوانین باینری آپشن با شیوه معاملات در فارکس متفاوت است و کاربران با یک دنیای معاملاتی جدید روبه‌رو هستند.

ربات معامله‌گر باینری آپشن

اگر نمیدانید اکسپرت تریدر فارکس چیست و چه کاربردی دارد می‌توانید مقاله‌ی “ربات فارکس چیست؟” را مطالعه کنید. ربات سیگنال باینری آپشن یا ربات‌های معامله‌گر به سبک باینری آپشن در بازار وجود دارند، برای مثال افرادی که به معاملات باینری علاقه دارند می‌توانند از ربات‌های زیر استفاده کنند:

 • DBot؛
 • BinBot Pro؛
 • DAXrobot؛
 • MT2 Trading؛

در ادامه تمامی موارد بالا را بررسی خواهیم کرد.

بررسی انواع ربات باینری آپشن

بگذارید مسئله ربات‌های باینری آپشن را برای شما باز تر کنیم، به همین دلیل سعی داریم تا ربات‌های که در بالا معرفی شد را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار دهیم:

بررسی انواع ربات های معامله گری که از استراتژی باینری آپشن استفاده می کنند.
تنوع ربات هایی که از استراتزی معاملاتی Binary option استفاده می کنند زیاد است که مشهورترین این ربات های معامله گر را در این قسمت معرفی خواهیم کرد.

ربات DBot

Drive یک وب‌سایت است که ربات DBot را برای معاملات باینری آپشن به کاربرانش ارائه می‌کند، در این اکوسیستم شما می‌توانید ابتدا وضعیت عملکرد ربات را بسنجید و سپس اندیکاتور یا تنظیمات دلخواه خود را روی آن پیاده کنید. خود سایت شما را به صورت پیش‌فرض به چند کارگزاری که طرف قراردادش است، متصل می‌کند. اگر بخواهیم به مشخصات این ربات اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

 • شامل دارایی‌های زیاد برای انتخاب؛
 • تجارت خودکار با تنظیم‌های مختلف؛
 • دارای ابزارهای تحلیل بازار و شاخص‌های فنی عالی؛
 • دارای ابزارهایی برای شناسایی معاملات سودآور؛
 • کارگزاری رگوله‌شده.

ربات BinBot Pro

ربات BinBotPro نیز یک ربات باینری آپشن آنلاین است که فقط روی ۴ کارگزاری مشخص‌شده کار می‌کند. این ربات به صورت ۲۴ ساعته فعال است و سعی دارد تا بهترین موقعیت‌های معاملاتی را ترید کند. ربات BinBotPro قابل تنظیم در زمینه نماد، میزان ریسک، تعداد معامله، حجم و سایر موارد دلخواه است. BinBotPro از مدیریت مالی به سبک مارتینگل برای جبران اشتباهات خود استفاده می‌کند و سایر مشخصات آن در ادامه آمده است:

 • امکان استفاده با موبایل؛
 • امکان دریافت بونوس؛
 • محدود به ۵ نماد معاملاتی؛
 • محدود به ۴ بروکر؛
 • پر ریسک بودن به دلیل مارتینگل؛

ربات DaxRobot

دکس ربات نیز یک مدل ربات آنلاین و قابل تنظیم است که در خود سایتش صدها ربات باینری تنظیم شده توسط کاربران وجود دارد، که قابل استفاده است. همچنین شما می‌توانید ربات مورد نظر خودتان را نیز بر اساس امکاناتی که در آن سایت وجود دارد ایجاد کنید:

 • ۲+ دارایی که می‌توانید در حال حاضر ترید کنید؛
 • روش ثبت نام بدون محدودیت؛
 • حساب‌های آزمایشی ۱۰ روزه؛
 • مناسب هم برای مبتدیان و هم برای معامله‌گران پیشرفته.

ربات Trading MT2

این ربات معامله‌گر ویژه پلتفرم معاملات متاتریدر است. کاربرانی که می‌خواهند و بروکر آن‌ها اجازه می‌دهد که معاملات باینری را روی متاتریدر انجام دهند، می‌توانند از MT2 استفاده کنند. مشخصات ربات Trading MT2 در ادامه آمده است:

 • قرار دادن خودکار معاملات بر اساس شاخص‌های فنی شما، حتی زمانی که از رایانه خود دور هستید؛
 • قابلیت کپی تریدینگ؛
 • سازگاری با کارگزار چندگانه؛
 • قابلیت کنترل حساب با با اپلیکیشن موبایل MT2Trading؛ (آمارهای تاریخی را مشاهده کنید و حتی پلتفرم معاملاتی خود را از راه دور شروع یا متوقف کنید./۹
 • تمرین حساب با دمو.
بدون امتیاز

مهم‌ترین ربات‌هایی که معاملات باینری آپشن را انجام می‌دهند شامل ربات DBot، ربات BinBot، روبان DaxRobot، ربات MT2 است که بر اساس نیاز، بروکر و پلتفرم خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

مزایا استفاده از ربات باینری آپشن

ما 4 مدل ربات مختلف را در زمینه معاملات باینری آپشن به شما معرفی کردیم اما تعداد ربات‌های فعال در این حوزه بسیار زیاد است. اگر بخواهیم به طور کلی درباره مزایا یا معایب ربات‌های باینری آپشن صحبت کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تصمیم‌گیری سریع؛
 • باز کردن معاملات در کسری از ثانیه؛
 • معامله 24 ساعته در بازار.

معایب استفاده از ربات باینری آپشن

معایب این ربات نیز شامل موارد زیر است:

 • ریسک بالای معاملات؛
 • استفاده از مارتینگل که عمداً در تمام ربات‌های باینری آپشن وجود دارد؛
 • ضررهای سنگین.

رباتی جایگزین سیستم باینری آپشن

به عنوان یک کارشناس در حوزه فارکس توصیه نمی‌کنم که وارد معاملات باینری آپشن شوید. این معاملات بسیار پرریسک، بدون قاعده و به نوعی شبیه به شرط‌بندی هستند. به جای آن می‌توانید از طریق معاملات فارکس درآمد دلاری داشته باشید، اما توان معامله‌گری را ندارید، می‌توانید از یک ربات ثبت شده، حرفه‌ای و معتبر برای این کار استفاده کنید.

پیشنهاد ما استفاده از ربات آرس ساخته شرکت معتبر الگوهاپر است که معاملات تخصصی را در تایم فریم 1 ساعته روی نماد EUR/USD انجام می‌دهد و بین 10 الی 30% ماهیانه سوددهی دارد. بعد از دریافت ربات، کارشناسان الگوهاپر ربات را برای شما نصب و بر اساس نیازهایتان آن را تنظیم می‌کنند. اگر می‌خواهید سایر مشخصات ربات آرس را ببینید پیشنهاد می‌کنیم به جدول زیر مراجعه کنید:

مشخصات شرح
نام ربات آرس ares
استراتژی معاملاتی شناسایی سطوح مهم عرضه و تقاضا به همراه اشباع خرید
تایم فریم ۱ ساعته
نمادها eurusd
دراودان ۱۰%
مخاطب هدف ربات؟ سرمایه‌گذارانی که به دنبال ربات مطمئن هستند که مارتینگل نکند و بازدهی ۱۰ الی ۳۰% ماهانه بر روی جفت ارز محبوب EURUSD داشته باشد.
نوع مدیریت معامله تک پوزیشنی با حفظ حد زیان کلی بالانس که زیر ۵% است.
حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ دلار_ استاندارد ۱۰۰۰ دلار است.
مدیریت معامله حد ضرر مخفی و روی اولین تارگت با ریوارد ۱ الی ۲ معاملات را یکجا می‌بندد
مدیریت سرمایه بر اساس هر ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ دلار یکصدم لات معامله باز می‌کند. مثلاً اگر ۱۰۰۰ دلار داشته باشیم با تنظیمات هر ۱۰۰ دلار ۰.۰۱ لات، در هر پوزیشن ۰.۱ لات پوزیشن باز می‌کند.
میانگین بازدهی ماهانه ۱۵ الی ۳۰% بنا به مدیریت سرمایه
گارد حساب دارد که ۳% الی ۵% درودان که قابل تنظیم است.
بروکر پیشنهادی بروکر مارکت میکر نباشد و حساب ECN ارائه دهد
نحوه نصب و تنظیمات تنظیمات دقیق ارائه و توسط کارشناسان الگوهاپر بر روی سیستم نصب می‌شود تا شما نیازی به آزمون و خطا نداشته باشید.
تأثیر اخبار بر روی ربات تأثیر منفی ندارد زیرا ربات معاملات خود را قبل یا بعد اخبار عمدتاً باز می‌کند.

همانطور که گفته شد، برای تریدرهای ایرانی، ربات معامله گر آرس Ares EA یکی از بهترین جایگزین های ربات سیستم باینری آپشن است. بنابراین برای خرید ربات فارکس می‌توانید با مشاوران حرفه‌ای الگوهاپر تماس بگیرید.

آنچه در مقاله ربات سیگنال باینری آپشن خواندیم:

در این مقاله آموختید که معاملات باینری آپشن چیست و چه ریسک‌هایی برای سرمایه شما دارد، همچنین متوجه شدید که 4 ربات حرفه‌ای و مهم برای معاملات باینری آپشن در جهان موجود است و البته نتایج آن‌ها چون بر اساس مارتینگل است امکان دارد که در یک روز کل سرمایه‌تان نیز از بین برود. به طور کلی باینری آپشن روش بی قاعده و پر ریسک است. پیشنهاد ما به شما این است که به جای معامله در باینری آپشن، در بازار فارکس سرمایه‌گذاری کنید.

ربات معاملات باینری آپشن برای متاتریدر چیست؟

برای معاملات باینری آپشن، می‌توانید از ربات MT2Trading در متاتریدر استفاده کنید.

معاملات باینری آپشن بهتر است یا فارکس؟

به طور کلی معاملات در فارکس قانونی، قاعده‌مند و بسیار شفاف‌تر است.

آیا معاملات باینری آپشن قانونی است؟

معاملات باینری آپشن در برخی از کشورها قانونی و در برخی دیگر از کشورها غیرقانونی است.

دانلود لایسنس دو هفته ربات جهت تست

جهت تست ربات و یا مشاوره به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

دریافت لایسنس یک ماهه جهت تست

شماره تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.