ورود / ثبت نام

درباره ما

رسالت اصلی الگوهاپر به عنوان یک شرکت قانونی، حرفه‌ای و متعهد، این است که کسب درامد از بازارهای مالی را برای همه اقشار جامعه آسان کند. الگوهاپر به عنوان یک کمپانی بین‌المللی تشکیل شده از کارشناسان متخصص بازارهای مالی و برنامه نویسان حرفه‌ای MQL است که در ۵ سال گذشته سعی داشته با ایجاد پیوندی بین تجربه و تخصص؛ بهترین و کاربردی‌ترین ربات‌های معاملاتی را طراحی و به کاربران عرضه کند

از آنجا که تمام سرمایه‌گذاران و کمپانی‌های بزرگ فعال در بازارهای مالی برای تریدهای خود از ربات‌های معامله‌گر استفاده می‌کنند، ما نیز در الگوهاپر این امکان را ایجاد کرده‌ایم تا شما به‌عنوان سرمایه‌گذار شخصی یا شرکتی بتوانید با در اختیار داشتن حرفه‌ای‌ترین ربات‌های معامله‌گر، در بازارهای فارکس بدون نیاز به داشتن تجربه، سرمایه‌گذاری و کسب سود کنید.

شما می‌توانید ضمن خرید ربات‌های الگوهاپر، سفارشات خود برای ساخت و طراحی اختصاصی ربات معامله‌گر بر اساس نیازتان را به مجموعه الگوهاپر ارائه کنید تا با بهترین کیفیت ممکن ربات ویژه شما طراحی و ساخته شود. الگوهاپر در نظر دارد تا با بهره‌گیری از هوش و استعداد متخصصین ایرانی، در سال‌های آتی به بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت ارائه دهنده خدمات معاملات الگوریتمی در خاورمیانه تبدیل شود.

بدون امتیاز
علامت خطر

!Warning

پیشنهاد ما خرید ربات معتبر و سودده است...

*قبل از پر کردن فرم باید بدانید که برای راه اندازی و کسب سود مناسب از ربات باید سرمایه اولیه شما بالاتر از 1000 دلار باشد.

برای دانلود و تست ربات به پشتیبان تلگرام پیام دهید.